Delfi: Kaip išsirinkti tinkamiausią tvorą?

Tvorą sumontuoti yra sunkiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tai ne tik fizinis darbas, bet ir darbas, reikalaujantis kruopštumo bei tikslumo. Jums reikia ne tik išsirinkti, kokios tvoros Jūs norite, bet ir apgalvoti, kokias medžiagas pasirinksite ir kaip viskas atrodys. Todėl labai svarbu, kad pasirinktumėte patikimus ir kvalifikuotus specialistus, kurie ne tik Jums pasiūlys kokybiškas medžiagas, bet kruopščiai ir atsakingai atliks rangos darbus, atsakys į Jums rūpimus klausimus, patars bei pasiūlys optimaliausią ir Jūsų lūkesčius atitinkantį variantą.

– pataria statybų bei remonto darbų ekspertas, „Astana“ statybų įmonės įkūrėjas, Mindaugas Lizūnas.

Straipsnis portale DELFI.

Lietuvos rytas: Statybų ekspertas aiškina, kuo blogi per daug sandarūs namai

Rinkdamiesi medžiagas namo statybai pasidomėkite, iš ko jos pagamintos. Pirkdami paprašykite pardavėjo medžiagos sertifikato. Šiuo metu yra begalė draudimų, kurie statybose draudžia naudoti toksines medžiagas, itin kenksmingus ir degius chemikalus, asbestą ar kitus elementus, tačiau vis dar pasitaiko statybinių medžiagų turinčių draudžiamų priemaišų, kurios ilgainiui gali pakenkti jūsų ir artimųjų sveikatai.

– įspėja statybų bei remonto darbų ekspertas Mindaugas Lizūnas.

Straipsnis “Lietuvos Ryte”.

Mano namai: Elementarūs būdai, kaip sutaupyti atliekant namų remontą

Namų remontą atliekate norėdami atnaujinti namų išvaizdą, išplėsti gyvenamą erdvę, kurdami patogesnį gyvenimą. Blogiausia, ką galite padaryti savo remonto kokybei, tai mažinti biudžetą ten, kur nereikia. Atliekant remonto ar statybų darbus sutaupyti labai paprasta, tereikia nepagailėti pinigų iš karto. Dauguma galvoja, kad taupyti galima atliekant paslėptų sistemų, tokių kaip – vamzdyno taisymas ar elektros instaliacija, remontą, tačiau jie nepamąsto, kad jei reikės taisyti šių sistemų gedimus, reikės taisyti ir apdailą. Skirdami mažesnį biudžetą, rizikuojate mokėti dar kartą

– įspėja statybų bei remonto darbų ekspertas, „Astana“ statybos įmonės įkūrėjas Mindaugas Lizūnas.

Straipsnis “Mano namai”.

DELFI: 7 žingsniai, padėsiantys pasirinkti tinkamą būsto rangovą

Jei nesate pasiryžęs leistis į paieškas arba tiesiog neturite tam laiko, sutrumpinti pasirinkimo procesą Jums gali padėti draugai ar šeimos nariai. Rekomendacijos gali Jums realiai suteikti galimybę pamatyti meistro atliktą darbą, sužinoti darbo kokybę. Pažįstami, greičiausiai, Jums tikrai nerekomenduos nekompetentingo ir nepatikimo specialisto, tačiau nepamirškite, jei meistras tiko Jūsų draugui, tai dar ne garantas, kad tiks Jums. Neapsigaukit ir prieš samdant darbininką pasidomėkite jo veikla ir atliktais darbas. Geras specialistas noriai pateiks rekomendacijas bei parodys darbus, nes patenkinti užsakovai mielai dalinasi gera patirtimi.

– pataria statybų bei remonto darbų ekspertas, “Astana” statybos įmonės įkūrėjas Mindaugas Lizūnas.

Straipnis portale DELFI.